ADMEX Gantry Sistemler

ADMEX Hareket Teknolojileri standartlaştırılmış ve müşteri isteğine özel Gantry Sistemler ( gantry robot / kartezyen robot ) geliştiren ve üreten alanında teknolojik anlamda lider milli firmalarımızdan birisidir.

ADMEX’in ürün geliştirme, üretim ve kurulum süreçlerinde edinilmiş bilgi birikimleri ile kendi standart Gantry Sistemlerimizi ( gantry robot / kartezyen robot ) oluşturduk.

ADMEX Gantry Sistemler SGS Serisi Standart Gantry Robotlar, SGP Serisi Pillar Gantry Robotlar ve SGB Serisi Köprü Gantry Robotlar olmak üzere 3 farklı yapıda Gantry Robot / Kartezyen Robot serisinden oluşmaktadır.

 1. Temel Gantry Sistemi, 300 kg’dan 2.500 kg’a kadar robot ağırlıkları için Y-X-Z hareketleri için SGS Serisi Standart Gantry Sistemler.
 2. 300 kg’a kadar robot ağırlıkları için sütun üzerinde Y-X-Z hareketi ve dönme işlevine sahip SGP Serisi Pillar Gantry Sistemler.
 3. 700 kg’a kadar robot ağırlıkları için uzun X stroklu uygulamalar için geliştirilmiş SGB Serisi Köprü Gantry Serisi

ADMEX Gantry Sistemleri, yüksek performans, yüksek kalite ve uzun kullanım ömrü için tasarlanmıştır.

ADMEX Gantry Sistemler, tüm endüstriyel robot markaları ile uyum içinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Örneğin KUKA, FANUC, YASKAWA, ABB, OTC, COMAU, Kawasaki vb.

* Siz hangi robot modelini kullanacağınızı belirtirseniz, ADMEX ekibi en iyi performansa ulaşmak için motorlar seçmenizde size yardımcı olacaktır.

ADMEX Gantry Sistemleri, ağırlıklı olarak gazaltı kaynak ve parça taşıma uygulamalarında kullanılmaktadır ancak her tür robotik uygulama için uygun gantry sistemlerdir.

ADMEX Gantry Sistemleri, tek bir gantry sisteminde 4 robota kadar XYZ, YZ veya Z ekseni seçenekleriyle mevcuttur.

ADMEX ürünleri birbirleri ile uyumlu tasarlanmışlardır, üretim sisteminizde diğer ADMEX ürünleri olan Robot Pozisyonerleri ve Robot Lineer Kızakları ( robot tracks / robot slider ) kullanabilirsiniz.

ADMEX Gantry Sistemleri, aşağıdakiler dahil olmak üzere çok çeşitli endüstrilerde kullanılabilir:

 • Otomotiv Sanayisinde( Oem, Tier1, Tier2 )
 • Makine Sanayisinde
 • Metal İşleme Endüstrisi
 • İş Makinesi Sanayisinde
 • İnşaat Ekipmanları Endüstrisi
 • Taş ve Beton Endüstrileri
 • Plastik ve Kauçuk Endüstrileri
 • Taşımacılık Sanayisinde