Biz Kimiz

ADMEX

Advanced Motion Experts

ADMEX Hareket Teknolojileri, ileri teknoloji sınıfında yer alan endüstriyel ürünler geliştirip üreten bir firmadır. Tasarım ve üretim hakları Admex‘in kendisine ait olan ürünleri bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla dört ana başlıkta toplayabiliriz: Pozisyonerler, kaydırıcılar, gantry (Kartezyen) robotlar, CNC üniteleri. Bu ürünler robotik ve CNC uygulamalarında iş parçasını, makinayı ya da robotu bir konumdan başka bir konuma milimetrenin yüzde biri mertebelerinde hassasiyetle döndüren veya öteleyen makinalardır.

ADMEX 20 yılı aşkın sektör tecrübesinin bünyesinde birleştiği bir kuruluştur. Bu tecrübe kısa sürede kendini göstermiş ve başta Almanya, İtalya, İsveç, Finlandiya, Norveç, Avusturalya, Amerika, İngiltere olmak üzere pek çok ülkede ADMEX ürünleri tercih edilir olmuştur. Özetle ADMEX geliştirip ürettiği teknolojik ürünleri %90 üzerinde bir oranla ihraç etmektedir.

ADMEX ürünlerinin kullanıcıları ağırlıklı olarak Robotik, Uzay ve Havacılık, Otomotiv, Makine Endüstrisi, Kâğıt Endüstrisi ve diğer endüstriyel alanlardır.

ADMEX’in mühendislik seviyesinin en iyi göstergesi robot üreticilerinin ADMEX ürünlerini kendi markaları altında kullanarak tüm dünyada projeler yapmalarıdır.

ADMEX Hareket Teknolojileri bir robotik otomasyon firması değildir. Müşteriye özel otomasyon projesi yapmaz fakat kendi faaliyet alanında ise müşteriye özel ürün geliştirir. Robotik otomasyon firmaları tıpkı robot üreticileri gibi ADMEX Hareket Teknolojileri‘nin müşterisidir. Eğer ADMEX ürünlerinin kullanıldığı bir anahtar teslim proje yaptırmak istiyorsanız, ADMEX ile çalışan sistem entegratörleri ile görüşebilirsiniz.

ADMEX Hareket Teknolojileri Ekibi